Глосарій
Рекомендації Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі
Про кібербулінг
Освітній серіал "Про кібербулінг для підлітків" створений Міністерством цифрової трансформації України за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.
Про що цей освітній серіал
Ви дізнаєтесь, як виглядає кібербулінг, які причини та потенційні наслідки кібербулінгу, як припинити кібербулінг і що робити, якщо хтось із друзів став жертвою кібербулінгу. Участь в освітньому серіалі взяли Настя Каменських і акторка, ютуб-влогерка Анна Трінчер.
Як боротися з кібербулінгом?
Переходь на сторінку курсу "Про кібербулінг для підлітків"
Хейтерство
Віртуальне хейтерство дісталося навіть Ватикану. Дивний початок, чи не так? Але якщо вже Папа Римський, у промові перед початком Великого посту, закликає людей утриматися від знецінення інших у соцмережах – то справи кепські у глобальних масштабах.
На перший погляд, до чого може призвести один істеричний комент людини, у якому та написала про вас якусь бридоту? Але якщо таких коментів декілька, і вони регулярно повторюються – це може вплинути на психіку і змусити вас робити необдумані речі.
А от що це за речі та що треба знати про хейтерство в Інтернеті – розбиралися разом з психотерапевткою Анною Крайлюк.
Ненасильницьке спілкування –
Захисти свою персональну інформацію
Захистити свої гроші під час онлайн-шопінгу
У світі понад половина карткових шахрайств відносяться до соціальної інженерії: люди самі переказують гроші шахраям або розкривають їм дані своїх карток. Виклик для центральних банків усіх країн у період карантину та масового переходу в онлайн – убезпечити людей від таких випадків.
Проєкт #ШахрайГудбай, організатором якого є Національний банк України, об’єднав навколо інформаційної кампанії більше 60 партнерів – це банки, платіжні системи, правоохоронні органи, мобільні оператори, інтернет-магазини, логістичні компанії, комунальні підприємства. Партнери спільними зусиллями розповідають про основні правила платіжної безпеки якомога більшій аудиторії.